Kabiny Prysznicowe

Walk in
Kabiny prysznicowe Walk-in cieszą się nieustającą popularnością. Posiadają szerokie, otwarte wejście, dzięki czemu zapewniają komfort użytkowania, a nowoczesny, prosty design sprawia, że pasują do łazienek zaaranżowanych w różnych stylach. Jednak Walk-in, oprócz typowego minimalizmu, może przybrać również bardziej dekoracyjny charakter.

Kabiny kwadratowe i prostokątne

Kabiny prostokątne i kwadratowe są idealne do optymalizacji przestrzeni w łazience. Ich kształt pozwala na efektywne wykorzystanie miejsca, co jest szczególnie ważne w mniejszych łazienkach. Dzięki temu można stworzyć funkcjonalną i przestronną strefę kąpielową, nawet w ograniczonej przestrzeni.

 

Kabiny półokrągłe
Półokrągłe przedmioty mają w sobie to „coś” co działa pozytywnie na naszą psychikę. Może to dlatego, że kształt oparty o koło przywodzi na myśl harmonię, ale większość osób uznaje łagodne zaokrąglone kształty za naturalnie miłe dla oka. Kabina półokrągła to stylowe rozwiązanie które nie znudzi się ani nie wyjdzie z mody w łazienkowych trendach…

 

Kabiny przyścienne
Prysznic przyścienny to uniwersalny wybór do każdej łazienki. Boki kabiny montuje się bezpośrednio do ściany, co pozwala na wiele możliwości aranżacji przy jednoczesnym ograniczeniu miejsca. Kabiny przyścienne dostępne są zarówno w geometrycznych konstrukcjach, jak i w zaokrąglonych formach. Możesz zdecydować się na wariant przymocowany bezpośrednio do posadzki lub wybrać kabinę prysznicową przyścienną z brodzikiem. Takie urządzenia mimo prostej konstrukcji wyróżniają się eleganckim designem, dzięki czemu będą pasowały do nowoczesnych i klasycznych aranżacji.

Drzwi wnękowe
Drzwi prysznicowe do wnęki pozwalają zaprojektować przestrzeń łazienki według indywidualnych potrzeb. Drzwi prysznicowe do wnęki pozwalają na wykreowanie komfortowej, dopasowanej do rozmiaru pomieszczenia strefy kąpielowej. Tego typu rozwiązanie ma dodatkową zaletę – rozmieszczenie kabiny i drzwi w dowolnie wybranym miejscu umożliwia wykorzystanie trudnej do zagospodarowania przestrzeni, szczególnie tej wyjątkowo małej.

Parawany
Ścianka nawannowa jest funkcjonalna i łatwo ją utrzymać w czystości. Parawany to również łatwy montaż, z którym poradzi sobie każdy. Instalując je na brzegu wanny, wystarczy przykręcić kilka śrub i już można cieszyć się odprężającym, gorącym prysznicem. Decydując się na zakup parawanu nawannowego możemy wybierać spośród wielu modeli, wzorów i rodzajów wykończenia, które z pewnością sprawdzą się w każdej przestrzeni łazienkowej.